Táto stránka sa snaží spájať ľudí hľadajúcich odvoz na lyžiarske strediská s tými, ktorí im ho môžu ponúknuť. V súčasnosti existujú užitočné weby ponúkajúce spolujazdu do rôznych miest a obcí, lyžiarske svahy ale predstavuju osobitnú kategóriu a práve tejto sa stránka nasvah.sk chce venovať.

Ak chceš lyžovať alebo snowboardovať ale nemáš auto, alebo máš auto a chceš v ňom využiť voľné miesto, môžeš tak urobiť pomocou inzerátu.

Lyžiarske strediská navštevujem aj ja. Asi mi dáte za pravdu, že doprava autom je pohodlnejšia v porovnaní s vlakom alebo autobusom, najmä kvôli výstroji a časovej flexibilite. Navyše sa s nim vieme dostať priamo pod svah či lanovku. Keďže auto nemám k dispozícii stále, odvoz často záleží na dohode s mojimi známymi, no nie vždy sa vieme dohodnúť na rovnakom dátume. Preto možnosť pridania inzerátu na internete považujem za celkom užitočnú.

Spolujazda neznamená len výhodu ceny. Keď sa namiesto dvoch áut využije len jedno, šetríme tak aj životné prostredie...možno aj priestor na parkovanie : ) Pridaním inzerátu teda môžeš podporiť aj túto myšlienku.

V prípade, že ťa stránka zaujala, môžeš ju zdieľať so svojimi známymi, či už vyhľadávajú domáce strediská, alebo strediská mimo Slovenska. Takisto jej môžeš dať aj svoj “lajk”. Čím viac ľudí stránku spozná, tým viac sa prenich stane užitočnou.

fb-link